Słowiańska Yoga

Słowiańska Yoga to holistyczna praktyka odnowy ciała, wzmocnienia wewnętrznej energetyki i wyciszenia umysłu. Pomaga kobiecie połączyć się z życiową siłą i rozwijać wewnętrzną mądrość. 27 ćwiczeń słowiańskiej gimnastyki skierowanych jest do wszystkich kobiet bez względu na wiek i kondycję fizyczną. Polecana jest również dla kobiet w ciąży, doskonale przygotowuje do porodu.

Działanie tej formy ćwiczeń jest bardzo szerokie i dobroczynne dla całej istoty. Rozciąga i wzmacnia ciało, uelastycznia i masuje kręgosłup, poprawia krążenie i reguluje gospodarkę hormonalną, dotlenia i masuje organy wewnętrzne, oczyszcza z toksyn, zwiększa odporność, wycisza, budzi poczucie wewnętrznej mocy i radości. Otwiera drogę do miłości do siebie i całego świata.

Ćwiczymy boso i bez stanika :)

Zajęcia prowadzi Monika Półrolnik, certyfikowana instruktorka Słowiańskiej Gimnastyki, uczennica Julii Vinogrodowej i Evy Byuksel.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o warsztatach, nowych zajęciach, zmianach w grafiku podaj nam swój adres e-mail.
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych oraz zgodę na przesyłanie na adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących działalności Akademii Body Mental.

Honorujemy karty

multiSportfitProfit 

W Akademii Body Mental honorujemy karty BenefitFIT PROFITOK System i Polska Witalna