Moc Oddechu

MOC ODDECHU
 
Celem zajęć jest nawiązanie kontaktu z własnym oddechem, praną - subtelną siłą życiową przejawiającą się w ciele jako oddech. Prowadzi to w efekcie do samopoznania, samoakceptacji, zrozumienia różnego rodzaju mechanizmów występujących w naszym życiu, które często działają na naszą niekorzyść.
Praktyka oddechu i medytacji ma pomagać w trudnych sprawach życiowych, ma wzmacniać system nerwowy, uczyć panowania nad emocjami i wprowadzać subtelną harmonię w nasze życie. 
 
Współczesny umysł jest przestymulowany, neurotyczny, zagoniony do ciągłej  rywalizacji, aktywności co powoduje napięcie, frustrację, często smutek a nawet wypalenie prowadzące do problemów zdrowotnych, emocjonalnych,  rodzinnych i nawet ekonomicznych. 
Można tak biec w tym kołowrotku zapętlonych zdarzeń, zrzucać winę na innych za nasze życie, złościć się na siebie i pragnąc zmieniać innych. 
Można też zatrzymać kołowrotek, rozejrzeć się na zewnątrz i zwrócić się do swojego wnętrza po to aby zadecydować bardziej świadomie czy tak właśnie chcę żyć? Czy czuję, że życie dostarcza mi pewnego rodzaju spełnienie, chwil radości, wartościowych relacji i zdrowia psychofizycznego?
Można wybrać... bo to Ty decydujesz!
 
Jak wyglądają zajęcia MOC ODDECHU:
Na zajęciach korzystamy z nauk o oddechu ( pranajama, swarajoga) i różnych form, technik medytacyjnych. Każde zajęcia rozpoczynają się nauką kontaktu z własnym oddechem, czuciem go i umiejętnością lokalizacji oraz wprowadzania wspierającego toru i rytmu oddechu.

Honorujemy karty

multiSportfitProfit 

W Akademii Body Mental honorujemy karty wstępu BenefitFIT PROFITOK System i Polska Witalna