Butterfly Yoga

Jak motyl rozwiń skrzydła, uwolnij swój potencjał,
zatańcz w powietrzu ze swoim ciałem.

 Butterfly Yoga -  Aerial Yoga, Yoga w powietrzu.
Praktyka dla każdego.

Do wykonywania ćwiczeń i pozycji wykorzystujemy specjalną, dużą chustę, na której wspiera się ciało. Chusta pomaga w rozluźnieniu, ułatwia rozciąganie ciała, pozwala na uwolnienie napieć z mięśni, stawów i kości. Pozwala na doświadczanie pozycji odwróconych, bez obciążania kręgosłupa.
Jest praktyką, która wzmacnia i uelastycznia całe ciało. Szczególnie intensywnie angażuje mięśnie brzucha, wzmacniając w ten sposób centrum ciała, tzw. gorset mięśniowy podtrzymujący kręgosłup, oraz mięśnie obręczy barkowej i klatki piersiowej. 

Butterfly Yoga odkrywa zupełnie nowy wymiar dla pracy
z ciałem i umysłem. Jest przyjemną podróżą, pięknym wewnętrznym doświadczeniem.

Aerial Yoga powstała w Nowym Yorku. Twórcami tej metody są Michelle Dortignac oraz Chrisopher Harrison, zafascynowani Yogą tancerze i akrobaci.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o warsztatach, nowych zajęciach, zmianach w grafiku podaj nam swój adres e-mail.
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych oraz zgodę na przesyłanie na adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących działalności Akademii Body Mental.

Honorujemy karty

multiSportfitProfit 

W Akademii Body Mental honorujemy karty BenefitFIT PROFITOK System i Polska Witalna