Aneta Nowicka

Studiowała prawo administracyjne i zarządzanie zasobami ludzkimi, przez wiele lat pracowała jako menager, ale jej prawdziwą pasją było organizowanie podróży. Kiedy szukała własnej drogi, życie samo dało jej nowy zawód: nauczyciela jogi. Dzięki temu odnalazła wewnętrzny spokój i równowagę. Z miłością połączyła swoje dwie pasje; do jogi i do podróżowania. Teraz prowadzi cyklicznie kursy i warsztaty z jogą. Wykorzystując swoje doświadczenie pracy menagera, organizuje również kursy dla firm, pomagając zestresowanym i zapracowanym odnaleźć wewnętrzny spokój. Od kiedy odkryła jogę dla siebie, postanowiła dzielić się zdobytą wiedzą z innymi. Szukała najlepszych nauczycieli, uczyła się w różnych szkołach jogi, aby wydobyć z nich to co najbardziej wartościowe. Jest absolwentką kursu jogi akademickiej, prowadzonego przez prof. Janusza Szopę. Uważa, że każdy może znaleźć praktykę odpowiednią dla siebie, dlatego jej zajęcia są różnorodne i wykorzystują różne techniki pracy z ciałem. Jest nauczycielem Hatha Jogi, Aerial Jogi, Zdrowego Kręgosłupa. Prowadzi również zajęcia z użyciem pasów do asekuracji podczas jogi zdrowego kręgosłupa.

„Interesuję się kulturą Wschodu, technikami oddechowymi i metodami uwalniania się od stresu. Uważam, że Joga w holistyczny sposób pomaga podnosić jakość zdrowia i życia, dlatego powinna towarzyszyć ludziom na co dzień. Joga to jednak nie tylko ćwiczenia fizyczne, to przede wszystkim pogłębianie świadomości własnego ciała. Podczas zajęć pomagam rozwijać  świadomość i uważność. Moim zdaniem Joga powinna sprawiać przyjemność. Wykonuje również masaż metodą Alana Earle (Peloha). Masaż ten koi ciało i duszę.’’

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o warsztatach, nowych zajęciach, zmianach w grafiku podaj nam swój adres e-mail.
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych oraz zgodę na przesyłanie na adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących działalności Akademii Body Mental.

Honorujemy karty

multiSportfitProfit 

W Akademii Body Mental honorujemy karty BenefitFIT PROFITOK System i Polska Witalna