Masaż shiatsu

MASAŻ SHIATSU
SHIATSU jest starożytną sztuką uzdrawiania dotykiem pochodzącą z Japoni, opartą na zasadach medycyny chińskiej .Wykonuje się go na podłodze . W czasie wykonywania masażu, ciało w sposób naturalny, powraca do stanu harmonii i zdrowia. Energia zablokowana dotychczas w pewnych rejonach i miejscach ciała zaczyna swobodnie krążyć, inicjując procesy samo leczenia.
Efektem masażu są już po pierwszym zabiegu: relaks ciała i umysłu, uczucie wewnętrznego spokoju, lepszy kontakt z własnym ciałem; po serii zabiegów shiatsu:
o następuje regulacja procesów wewnętrznych organizmu (np. przemiany materii, normalizacja wagi),
o widoczna poprawa zdrowia - szczególnie w chorobach  psychosomatycznych (bezsenność, bóle głowy, nerwowość, niektóre dolegliwości i choroby kobiece),
o akceptacja siebie i własnego ciała,
o poczucie wewnętrznej radości.
Shiatsu usuwa nagromadzone w ciele napięcie. Jeśli chcemy poczuć wzrastającą w nas siłę do życia i uwolnić się od napięcia, masaż shiatsu jest znakomitym pomysłem. (Masaż w ubraniu)
SHIATSU to nie tylko technika masażu, lecz sposób przeżywania świata...
SHIATSU jest starożytną sztuką uzdrawiania dotykiem pochodzącą z Japoni, opartą na zasadach medycyny chińskiej. Wykonuje się go na podłodze. W czasie wykonywania masażu, ciało w sposób naturalny, powraca do stanu harmonii i zdrowia. Energia zablokowana dotychczas w pewnych rejonach i miejscach ciała zaczyna swobodnie krążyć, inicjując procesy samo leczenia. 

Efektem masażu są już po pierwszym zabiegu:

  • relaks ciała i umysłu, 
  • uczucie wewnętrznego spokoju, 
  • lepszy kontakt z własnym ciałem; 

po serii zabiegów shiatsu:

  • następuje regulacja procesów wewnętrznych organizmu (np. przemiany materii, normalizacja wagi),
  • widoczna poprawa zdrowia - szczególnie w chorobach  psychosomatycznych (bezsenność, bóle głowy, nerwowość, niektóre dolegliwości i choroby kobiece), 
  • akceptacja siebie i własnego ciała,
  • poczucie wewnętrznej radości,
  • Shiatsu usuwa nagromadzone w ciele napięcie. 

Jeśli chcemy poczuć wzrastającą w nas siłę do życia i uwolnić się od napięcia, masaż shiatsu jest znakomitym pomysłem. (Masaż w ubraniu)
SHIATSU to nie tylko technika masażu, lecz sposób przeżywania świata...
czas trwania 1,5h; cena: 100 zł

Masaż wykonuje: Tomasz Goleń Reyss
Masażysta i propagator  zdrowego stylu życia. Zafascynowany energiami otaczającymi i przepływającymi przez organizmy. Nieustannie zdobywa wiedzę w zakresie naturalnych metod leczenia, samouzdrawiania, oczyszczania i wzmacniania pola energetycznego człowieka.  Specjalizuje się w technice japońskiego masażu  SHIATSU,  który jest stosowaną od wieków metodą uwalniającą energię i ułatwiającą jej przepływ  w meridianach.  

Zajmuje się  również metodami masażu zachodniego oraz  masażem ciepłymi kamieniami.
Kamienie i ich uzdrawiająca moc  są  elementem,  którym się posługuje w pracy i życiu codziennym,  wykorzystując ich właściwości i wibracji. Tworzy biżuterię dla potrzeb konkretnego odbiorcy.  Od wielu lat zajmuje się ekologią, głównie tematem odzyskiwania energii i czystych darmowych źródeł jej uzyskiwania.

Newsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać od nas informacje o warsztatach, nowych zajęciach, zmianach w grafiku podaj nam swój adres e-mail.
Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach statystycznych i marketingowych oraz zgodę na przesyłanie na adres poczty elektronicznej informacji handlowych dotyczących działalności Akademii Body Mental.

Honorujemy karty

multiSportfitProfit 

W Akademii Body Mental honorujemy karty BenefitFIT PROFITOK System i Polska Witalna